Referencje

Jakub Rumian
Polecam. Super treningi, super efekty, a wszystko połączone z wiedza, doswiadczeniem i profesjonalizmem. I co wazne nie kończy się to na salce treningowej. Poza salką: przygotowania i starty w runmagedonie, triatlonie, wyjazdy na narty, biegowki, skitury, rowery, zagle… Chodziłem ja, teraz chodzą inne osoby z rodziny. Wszyscy są zadowoleni.
 
Krzysztof Tokarz
 
Bardo profesjonalnie i sympatycznie!! Chodzę regularnie i wyglądam coraz młodziej mimo upływu czasu 😉 No i spocić się można i pośmiać też. 🙂
 
Marcin Stypa
Treningi zwiększyly mi uelastycznienie, siłę i kondycję – idę po prąd dzieki temu. Mam lepsze samopoczucie, czuję się młodszy, równy małolatom . Pozwolileś mi zwiększyć wydolność a to było podstawowym celem – squash, narty.
 
Małgorzata Bochniak
Mam mniej kontuzji.czuje sie sprawniejsza.bardziej myślę ,co jem treningi to odskocznia od tempa życia i stresu oraz problemów osobistych. Dodatkowo pracuje w otoczeniu ludzi dużo mlodszych od siebie,dzięki dobrej sprawności budzę ich szacunek i nie czuję się gorsza. 
 
 
Bartek Bochniak
Udalo mi sie zrzucic wage, bol plecow z ktorym sie meczylem niemalze calkowicie ustapil, lepiej sie czuje z tym jak wygladam,
Duzo wolniej sie mecze, dluzsze dystanse pieszo czy tez inne codzienne wysilki fizyczne nie sa dla mnie zadnym problemem, tak jak byly one przed rozpoczeciem treningow z toba. Pokazales mi, ze jestem w stanie zmienic cwiczeniami swoja sprawnosc i wage mimo, ze wczesniej wydawalo mi sie to niemalze niewykonalne dla mnie. Zmotywowales mnie tym do tego, aby dalej cwiczyc, starajac sie zachowac systematycznosc.
 
Magda Grabowiecka,
Treningi prowadzone są na wysokim poziomie- urozmaicane i o roznym stopniu intensywności. Za duży plus należy uznac że ćwiczyć nie trzeba w zatłoczonych i dusznych siłowniach, a w indywidualnej, czystej sali tylko z trenerem.Właściwie Trening4u to jedyne miejsce w Krakowie, które łączy podejście indywidualne ale nie izoluje od społeczeństwa;)) bo znajduje się zaraz przy centrum Squasha.Jest to super motywacja do regulalrnej aktywności i wyznaczone cele stają się realne. POLECAM
 
SPADEK 6 KG TKANKI TŁUSZCZOWEJ W DÓŁ I 8 CM W OBWODZIE BRZUCHA.
Patryk Musiał,

Motywujące zajęcia, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dieta złożona pod upodobania własne. Elastyczny grafik zajęć. Miła atmosfera. To wszystko znajdziecie na treningach z Pawłem.

 
Karolina Domagała,
Indywidualne podejście do klienta. Dostosowany PROGRAM treningowy do potrzeb, możliwości i chęci każdego kto podejmuje wyzwanie zmiany na lepsze. Poza świetnymi efektami, treningi w Trening4you dostarczają dużą dawkę pozytywnej energii i poprawiają ogólne samopoczucie. Bardzo polecam!

 

Dodaj komentarz